Művezető kollégát keresünk Tiszaújvárosban

RBG Kft.

Egyéb építőipari munkák

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

2023. 01. 04.

Művezetőt KERESÜNK!

Az R.B.G. Kft. 2004-ben alakult, 3 magánszemély tulajdonában lévő vállalkozás. A vállalat fő profilja út- és közműépítés (tűzi víz, szennyvíz, ivóvíz, iparivíz, gázvezeték), mélyépítés acél és műanyagvezetékek, építészet (aknák, térbeton) valamint ehhez kapcsolódó nagytömegű földmunka. Folyamatosan bővülő csapatunkba, a MOL Petrolkémia gyár területére keresünk agilis építésvezetőt.

Feladatok

  • Irányítja a projektekhez beosztott munkavállalókat, feladatok kiadása, szervezése, elvégeztetése, ellenőrzése.
  • Műszaki és tervdokumentáció felülvizsgálata
  • Kapcsolatot tart a csoportvezetőkkel, alvállalkozók helyszíni irányítóival
  • Építési napló vezetése
  • Kiemelt figyelmet fordít a műszaki, minőségi és munkabiztonsági előírások betartására

Elvárások

  • min. 3 éves szakmai tapasztalat mélyépítés, közműépítés területén

(önéletrajzodban tüntesd fel)

  • szintezési ismeretek
  • min. B kategóriás jogosítvány szükséges.
  • önálló munkavégzésre való képesség

Előnyök

  • középfokú végzettség
  • Többlettapasztalat
  • MPK Zrt. helyismeret

Amit kínálunk

  • Fiatalos, lendületes csapat.
  • Stabil háttér
  • mobiltelefon
  • próba idő után céges autó