Tiszaújvárosban rendszerügyeletes álláslehetőség

Országos lefedettségű vagyonvédelmi szolgáltatásokat nyújtó nagyvállalat Tiszaújváros területén

Rendszerügyeletes munkatársat keres.

Feladatok

  • Vagyonvédelmi felügyeleti rendszerek működtetése,
  • Vagyonvédelmi felügyeleti rendszerek eszközeinek időszakos fizikai ellenőrzése,
  • Rendkívüli események és riasztások kezelése, a szükséges intézkedések önálló kezdeményezése,
  • Események kapcsán alkalmankénti élőerős vagyonőri állomány irányítása,
  • Elektronikus jelentések készítése.

Elvárások

  • Legyél önálló, határozott és magabiztos a munkavégzésed során, de egyben csapatjátékos is,
  • Legyenek rendben a szakmai végzettségedet igazoló dokumentumok (vagyonőri igazolvány, különbözeti vizsga)!
  • Tudj kiválóan kommunikálni írásban és élőszóban egyaránt!
  • Rendelkezz haladó szintű számítógépes ismeretekkel (Word, Excel, Outlook),
  • Legyen tapasztalatod a biztonságtechnikai felügyeleti rendszerek kezelésében
    (pld. kamerakép visszanézés mentés, riasztóközpontok távoli kezelése),
  • Az állás betöltéséhez váltásvezetői, illetve csoportvezetői gyakorlat előnyt jelent!

Amit kínálunk

  • Alkalmazotti jogviszonyt (főállású, határozatlan idejű munkaszerződéssel),
  • Teljes bejelentést (fizetett szabadságodnak és betegállományodnak törvény szerinti kifizetését),
  • Alanyi jogon járó adókedvezményed érvényesítését (pl. családi adókedvezmény, személyi adókedvezmény),
  • Belépéskor és évente egészségügyi szűrést,
  • Az esetleges utazási költségeid megtérítését (ésszerű távolságokon belül),
  • Élet- és balesetbiztosítást,
  • Folyamatos szakmai képzést és szakmai fejlődési/előmeneteli lehetőséget.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Egyéb

Elvárt tapasztalat

  • 2-4 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Megszakítás nélküli (váltásos)

Beosztás

  • Beosztott

Önéletrajz elküldése kötelező!