Gépkezelő munkatársat keresünk Tiszaújvárosban

Álláslehetőségeket kínálunk különböző területeken.

Személyzeti szolgáltatóként célunk, hogy segítsük a helyi vállalatok és leendő munkavállalóik egymásra találását.

Tiszaújvárosi gyártó partnerünk megbízásából munkatársakat keresünk az alábbi munkakörökbe:

Gépkezelő munkatárs

Feladatok

  • Gépek üzemének biztosítása, egyszerűbb gépkarbantartási és tisztántartási feladatok elvégzése,
  • Alapanyagok előkészítése, kézi és gépi mozgatása,
  • Szoros együttműködés munkatársakkal, felettesekkel,
  • Precíz, felelősségteljes munkavégzés,
  • Munkaterület rendjének fenntartása.

Elvárások

  • Szakmunkás vagy középfokú végzettség, gépkezelő tapasztalat, műszaki érdeklődés,
  • Előny: targoncavezetői engedély,
  • Napi 8 órás, folyamatos műszakrend vállalása (DE-DU-ÉJSZ váltóműszak műszakrendi beosztás szerint),
  • Jó fizikai kondíció, precíz munkavégzési képesség, erős együttműködési készség,
  • Megbízhatóság, érdeklődő hozzáállás,
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeret előny,
  • Tiszaújvárosi vagy közvetlen környéki lakóhely előny.

Amit kínálunk

  • Korrekt bérezési feltételek, egyéb juttatások, 13. havi bér,
  • Stabil, tervezhető, hosszútávú munkahely,
  • Befogadó légkör, segítőkész kollégák,
  • Műszaki végzettségű pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott