Tiszaújvárosi kirendeltségre autószerelő és autóvillamossági szerelő munkakörökbe kollégát keresünk

Scania a világ vezető busz és vontató, tengeri és ipari motorokat gyártó cégeinek egyike. Európai és latin-amerikai gyártóegységekkel és 38 000 munkavállalóval területének egyik legjövedelmezőbb cége.

A Scania Hungária Kft. 100%-os leányvállalat és a Scania termékek hivatalos importőre Magyarországon. A biatorbágyi importőr tevékenységen kívül a Scania Hungária Kft. hat saját tulajdonú kirendeltséggel és egy szerződött partnerrel rendelkezik, amelyeken keresztül Scania vontatókat és buszokat értékesít és szerviz tevékenységet folytat.

A Scania Hungária Kft. a Közép-Európai Régió tagja, prágai központtal. A régió tagjai Magyarország, Csehország és Szlovákia.

A Scania Hungária Kft.

tiszaújvárosi kirendeltségére

AUTÓSZERELŐ ÉS AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ

MUNKAKÖRÖKBE.

Amit kínálunk:

• bejelentett bér, mely alapfizetésből és teljesítménybónuszból áll
• versenyképes juttatási csomag

  • választható béren kívüli juttatás (Cafeteria)
  • munkába járási támogatás
  • sport tevékenység támogatása
  • iskolakezdési hozzájárulás
  • születési támogatás
  • toborzási jutalék
  • jubileumi jutalom 5 év munkaviszony után
  • hűség program keretében látogatás a svédországi gyárba

• munkaruha, védőfelszerelések biztosítása

• korszerű munkakörnyezet, fűtött műhely, LED világítás, profi célszerszámok

• stabil, hosszú távú munkalehetőség bármelyik szervizünkben

• folyamatos szakmai fejlődés, rendszeres oktatások

Főbb feladatok:
• tehergépjárművek-, autóbuszok- és pótkocsik minőségi szervizelése
• műszaki állapotfelmérés
• ügyfél igényeken alapuló teljesítés

Elvárások:
• szakirányú iskolai végzettség
• felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
• B kategóriás jogosítvány
• több műszakos munkarend és kéthetenkénti szombati munkavégzés vállalása extra bónuszért
• gépjárművek javításában szerzett tapasztalat, de pályakezdők jelentkezését is szívesen várjuk

Munkavégzés helye:

3580 Tiszaújváros, Debreceni út 4.

Kérjük, hogy fényképes szakmai önéletrajzodat a pozíció feltüntetésével juttasd el hozzánk vagy jelentkezz akár önéletrajz nélkül a telefonszámod megadásával, visszahívunk.

e-mail: "Jelentkezem" gombra kattintva

Nézz körül a szervizben

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Munkarend

  • Általános
  • Többműszakos