Kiemelt bérrel hosszútávú munkalehetőség műanyag ipari területen

HSA Kft.
Tiszaújváros
Nettó 1 100 Ft / óra
2019. 01. 17.

Tiszaújvárosi munkavégzésre keresünk műanyag ipari dolgozót!

Tiszaújváros 20 km-es vonzáskörzetéből keresünk munkavállalókat.

Felnőttek és nyugdíjasok jelentkezését is egyaránt várjuk!

A feladat műanyag termékek sorjázása és csomagolása.

Az állás betöltésénél elvárás:

  • Minimum 8 osztályos általános iskolai végzettség
  • Jó kézügyesség
  • Precizitás
  • Monotonitástűrés

Előny a területen szerzett tapasztalat!

Amit kínálunk:

  • Nettó 1100 Ft-os órabér
  • Műszakpótlékok
  • Támogatott munkába járás
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Több műszakos munkarend

A jelentkezéshez kérjük, küldje el önéletrajzát, melyben a szakmai tapasztalatát feltüntette, e-mailben a "Jelentkezem" gombra kattintva, a pozíció megjelölésével.

Ha jelentkezés előtt kérdése lenne hívja a 0630/ 88 659 16-os telefonszámot.

További információért fáradjon be személyesen az irodánkba címünk, Miskolc Széchenyi 26. első emelet (Színházzal szemben)

Feladatok

  • A feladat műanyag termékek sorjázása és csomagolása.

Elvárások

Előnyök

  • Tiszaújváros 20 km-es vonzáskörzetéből keresünk munkavállalókat, előny ha már rendelkeznek műanyagipari tapasztalattal.

Amit kínálunk

  • Többműszakos munkarend

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Általános iskola

Munkarend

  • Többműszakos

Önéletrajz elküldése kötelező!