Bolti eladó munka Tiszaújvárosban

Pallium Trend Kft.
Tiszaújváros
Bruttó 195 000 Ft - 195 000 Ft / hónap
2019. 01. 14.

A PALLIUM Használtruha Üzlethálózat hamarosan megnyitja TISZAÚJVÁROS legnagyobb használtruha üzletét!

Az új üzletbe keressük új eladó kollégáikat az alábbi feltételek szerint:

  • 1 fő teljes munkaidős (heti 40 órás) bolti eladót
  • 1 fő részmunkaidős (heti 20 órás /3 teljes munkanap egy héten) bolti eladót

Akiket keresünk:

Olyan kollégákat keresünk aki kedves, vevőkkel szemben figyelmes, talpraesett, megnyerően kommunikál, érdekli a divat és ízléses a stílusa.

  • Kereskedelmi vagy szakirányú végzettség előnyt jelent,
  • támogathatóság, regisztrált munkanélküliség előnyt jelent.

Részmunkaidős helyre lehetsz nyugdíjas is.

Feladatok:

  • Vevőink kedves, udvarias, igényes kiszolgálása
  • Áru kihelyezése az üzletbe az igényesség elve alapján
  • Pénztárgép kezelése, számlaírás
  • Üzlet tisztán tartása, üzlet rendben tartása

Amit kínálunk:

  • Főállású fizetés bruttó 195000 Ft,Részmunkaidős fizetés bruttó 97500 Ft
  • Részmunkaidős fizetés bruttó 97500 Ft
  • Munkába járás támogatása a törvényi előírásoknak megfelelően
  • Napi 30 perc ebédidő, amely beleszámít a munkaidőbe (egyedülállóan nálunk!)
  • Nyugodt munkahelyi légkör, munkavállaló központú vezetőség

Kérjük, fényképes szakmai önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintva küld el!

Jelentkezési határidő: 2019 január 27!

Jelentkezők telefonos értesítése interjúra: 2019 január 28- február 3 között.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános