A SunGarden Vendégház meglévő csapatának bővítése érdekében szakács munkatársat keres

A Sunset Ingatlan Kft. tulajdonában álló SunGarden Vendégház, Étterem, Bár nem régen esett át egy teljes körű külső és belső felújításon, és köszönhetően annak, hogy gyönyörű és színvonalas környezetben várja kezdetektől a vendégeit, színvonalas szolgáltatásokat nyújtva, már jelenleg is nagy népszerűségnek örvend.

A megnövekedett feladatok ellátása érdekében a meglévő szakácsaink mellé keresünk olyan szakács kollégát, aki csapatjátékos, könnyen megérteti magát munkatársaival, főnökeivel, hosszú távon tervez, illetve gyakorlattal rendelkezik házias ízvilágú ételek elkészítésében, de nyitott az újdonságok iránt is.

A konyha profilja a Vendégházban valamint a külső vendégek számára reggeli előkészítése, ebédmenü megfőzése helyszíni fogyasztásra és kiszállításra, valamint délutántól á La Carte ételek elkészítése, délelőttös illetve délutános műszakban.

Feladatok

  • A konyha profilja a Vendégházban valamint a külső vendégek számára reggeli előkészítése, ebédmenü megfőzése helyszíni fogyasztásra és kiszállításra, valamint délutántól á La Carte ételek elkészítése, délelőttös illetve délutános műszakban.

Elvárások

  • van releváns szakács tapasztalatod (legalább 1-3 év, de pályakezdők jelentkezését is várjuk) és fontos számodra a további fejlődés
  • fontos a szakmaiság és emellett az emberi kapcsolatok
  • szereted a pörgést és a fiatal csapatot

Amit kínálunk

  • Versenyképes, bejelentett kereset, azonnali munkakezdés
  • Kiegyenlített óraszám télen és nyáron is
  • A stabil működés biztosított hosszú távon
  • Jófej, fiatalos csapat, biztos háttér
  • Fejlődési, tanulási lehetőség
  • Megfelelő munkafeltételek, gyönyörű környezetben dolgozhatsz
  • Proaktív javaslataidra nyitottak vagyunk

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás
  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott