Építkezés őrzés-védelmére személy és vagyonőr munkatársat keresünk

Hamarosan induló Borsod-Abaúj-Zemplém megyei építkezésekhez keresünk vagyonőröket.

Két beruházás indul egyszerre két külön helyszínen.

Mindkét beruházás időtartama kb 1 év. 6 fő kerül felvételre az alábbi feltételekkel:

Teljes munkaidős bejelentés 14 illetve hétvégén és ünnepnap 24 órás műszakok. Béren kívüli juttatás, munkába járási költségtérítés, formaruha, fizetett szabadság. Teljes bér számlára utalva!

Tiszaújváros, Nyékládháza, Mályi, Emőd , Ónod, Mezőcsát, Miskolc és a környező településekről várjuk a jelentkezőket.

Jelentkezés az oldalon keresztül, vagy telefonon lehetséges. (a telefonszám bejelentkezés után tekinthető meg)

Feladatok

  • Építési terület őrzés-védelme!

Elvárások

  • Saját autó, jogosítvány szükséges a munkába járáshoz, mert tömegközlekedéssel nem lehet a beruházások helyszíneit megközelíteni!
  • Vagyonőri igazolvány, tanúsítvány feltétele a munkavégzésnek!

Amit kínálunk

  • Teljes munkaidős bejelentés,
  • fizetett szabadság,
  • havi 180 óra munkavégzés,
  • bérenkívűli juttatás,
  • munkába járási támogatás.

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Nem igényel tapasztalatot

Elvárt végzettség

  • Általános iskola
  • Szakiskola / szakmunkás képző
  • OKJ

Szükséges nyelvtudás

  • Nem szükséges nyelvtudás

Munkarend

  • Többműszakos

Beosztás

  • Beosztott