Lejárt hirdetés

Tiszaújvárosi multinacionális céghez keresünk diákokat pénzügyi gyakornoki feladatok ellátására

Diák-Meló Miskolc Iskolaszövetkezet Szövetkezet

Adminisztráció, irodai munka

Munkavégzés helye: Tiszaújváros

2020. 04. 16. 14:02

Szakmai munkalehetőség

Tiszaújvárosi multinacionális céghez keresünk diákokat pénzügyi gyakornoki programba. Hosszú távon is működő program, projektszemlélet elsajátítására és pénzügyi informatikai tudásszerzésre kiváló.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a "Jelentkezem" gombra kattitva. Tárgyba kérjük beírni: "Gyakornoki program", v. személyesen: 3527 Miskolc, Bajcsy-Zsilinszky u. 15., Diák-Meló Iroda

Aki beküldi hozzánk az önéletrajzát, automatikusan hozzájárul ahhoz, hogy azt továbbadjuk a megrendelő felé!

Feladatok

  • Egy multinacionális cég pénzügyi osztályának illetve a feladatainak megismerése, elsajátítása, az ehhez kapcsolódó részfeladatok ellátása, projektekben való részvétel.

Elvárások

  • Gazdasági karon, pénzügy-számvitel szakon tanul
  • Nappalitagozatos és már 3 féléven túl van
  • Magabiztosan használja az Excelt
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Valós gyakorlati tapasztalatot
  • Egyetem utáni álláslehetőséget,
  • Szakmai angol napi szintű használatát,
  • Jó kereseti lehetőség
  • Projektekben való részvétel,
  • Kiváló munkahelyi környezet
  • Segítő, szakmailag kitűnő munkatársak
  • Szakdolgozati lehetőség
  • Rugalmas munkaidő

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • Pályakezdő/friss diplomás

Elvárt végzettség

  • Gimnázium
  • Szakközépiskola

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Gyakornok

Önéletrajz elküldése kötelező!