Tiszaújvárosi munkavégzésre erősáramú technikus munkatársat keresünk

A budapesti székhelyű EX-ON Mérnökiroda Kft. potenciálisan robbanásveszélyes ipari technológiákat üzemeltetők számára nyújt kiemelkedő színvonalú speciális mérnöki szolgáltatásokat.

Munkatársaink idejük nagy részében robbanásveszélyes technológiák tervezésével, szabványossági felülvizsgálatával, valamint szakértésével és tanúsításával foglalkoznak.

(Bővebb infó honlapunkon: ex-on.hu)

Folyamatosan bővülő tiszaújvárosi csapatunkba

VILLAMOS BIZTONSÁGTECHNIKAI FELÜLVIZSGÁLÓ

pozícióba várjuk tapasztalt erősáramú technikusok jelentkezését.

Amiért érdemes nálunk dolgozni:

  • Országszerte széleskörű referenciával rendelkezünk
  • Speciális szakterületen valódi tudáshoz juthatsz
  • Cégünk hazai tulajdonú, tipikusan nem multinacionális vállalat
  • Vállalati értékeink közé tartozik a minőség és a korrektség

Feladatok

  • Robbásbiztos berendezések felülvizsgálata
  • Érintésvédelmi felülvizsgálat
  • Erősáramú berendezések felülvizsgálata
  • Villámvédelmi rendszerek felülvizsgálata
  • Felülvizsgálati jelentés, minősítő irat készítése
  • Felülvizsgálatokhoz kapcsolódó adatgyűjtés
  • Megrendelővel történő kapcsolattartás
  • Ajánlatokhoz szükséges terepi bejárás, ajánlatok előkészítése

Elvárások

  • Érintésvédelmi felülvizsgáló és/vagy
  • Erősáramú berendezések felülvizsgálója és/vagy
  • Villámvédelmi felülvizsgálói képesítés
  • Villamos jogszabályok és szabványok ismerete
  • MS Office alkalmazások ismerete
  • B-kategóriás jogosítvány
  • Gyakorlatias gondolkodás
  • Határozott fellépés
  • Igényesség magaddal és munkáddal szemben
  • Szakmai elhivatottság
  • Jó kommunikációs képesség

Amit kínálunk

  • Tapasztalatodhoz illeszkedő kiemelkedő juttatási csomag
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Folyamatos szakmai fejlődés teljes körű támogatása
  • Támogatott képzési, tanulási lehetőségek
  • Szakmai kihívások
  • Támogató szervezeti kultúra és légkör

Információk az állásról

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő 8 óra

Elvárt tapasztalat

  • 1-2 év szakmai tapasztalat

Elvárt végzettség

  • Technikum

Munkarend

  • Általános

Beosztás

  • Beosztott