Kereskedelem, értékesítés

Üzletvezető munkatársat keresünk Tiszaújvárosban B kategóriás jogosítvánnyal

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tiszaújváros
2018. 09. 04. 11:39

Üzletvezető munkatárs

19 éve sikeresen működő és folyamatosan fejlődő Tiszaújváros és vonzáskörzetében meghatározó piaci szerepet betöltő Festék Szerszám Barkács áruházunkba keresünk Üzletvezetőt.

Amit kínálunk:
• Magas jövedelem
• Hosszú távú, kiszámítható és tervezhető jövő
• Változatos és kreatív munka, amely örömet okoz
• Segítség a betanulásban
• Barátságos, segítőkész és támogató csapat
• Jó hangulatú, családias légkör
• Hosszútávú, stabil állás

Feladatok:
• Értékesítési célok megvalósítása
• Az üzlet napi operatív működésének hatékony és gazdaságos irányítása
• Szervezési és adminisztráció feladatok ellátása
• Partnerekkel való személyes kapcsolattartás
• Professzionális ügyfélkiszolgálás biztosítása
• Az üzletben dolgozó csapat irányítása.

Elvárások:

  • “B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Üzletvezetői tapasztalat

Önéletrajzodat várjuk a festekcsodak@t-online.hu címen.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése