Kiemelt fizetéssel termék- előkészítő, csomagoló kollégát keresünk Tiszaújvárosba

Az álláshirdetés több mint 40 napja lett feladva.
Munkavégzés helye: Tiszaújváros
Fizetés: Nettó 750 - 0 / Óra
2018. 07. 26. 11:08

Tiszaújvárosi partnercégünk számára keresünk munkatársakat azonnali munkakezdéssel termék előkészítő és csomagoló munkakörre.

Feladatok:

  • sorjázás
  • minősítés
  • csomagolás
  • gépkezelés

Elvárások:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • több műszakos munkarend vállalása
  • jó kézügyesség
  • jó állóképesség
  • terhelhetőség
  • precíz munkavégzés, megbízhatóság

Előny:

  • hasonló területen szerzett tapasztalat

Amit a cégünk kínál:

  • hosszútávú munka lehetőség
  • versenyképes jövedelem
  • kezdeti fizetés napi bejelentéssel: 750 Ft/óra, plusz pótlékok, így a várható havi bér kb. nettó 140.000 Ft
    20 km- es körzetből várjuk a jelentkezőket.
  • utazási költséget 86%-ban térítjük.

Munkavégzés helye:

  • Tiszaújváros

Amennyiben szeretné megpályázni a munkalehetőséget, küldje el fényképes önéletrajzát a miskolc@hsakft.hu címre, tárgyban tüntesse fel az alábbi pozíciót: „termékelőkészítő”

Bővebb információkért, hívja a 0630/27 927 13-as vagy a 0630/742 07 53-as telefonszámot, illetve vezetékes vonalunkat *46/787-096. *

Illetve érdeklődjön személyesen miskolci irodánkban, címünk: Miskolc, Széchenyi u 26. I em.

Az Ön neve:
Az Ön e-mail címe:
Üzenet, pályázat szövege:
Önéletrajz feltöltése:
Fájl törlése
Engedélyezett formátum: doc, docx, pdf
Maximális fájl méret: 5 MB
További dokumentumok:
További dokumentum feltöltése